O nás

ABX software s.r.o.Pokladní systém

Dodavatel pokladních a hotelových systémů  

Společnost ABX software s.r.o. patří mezi přední dodavatele pokladních systémů v České republice. Jsme výrobci pokladního software a dovozci pokladního hardware.

Přejít:

Hlavní www stránky společnosti ABX software

Informace o softwarových produktech společnosti ABX software

Nabízíme

  • Dodáváme pokladní (restaurace, obchody, půjčovny, zastavárny) a hotelový software a široký sortiment pokladního příslušenství. Naše systémy používá více než tisíc zákazníků na několika tisících počítačích.
  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.  Naší snahou je nakonfigurovat pokladní systém tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám zákazníka.
  • Systém Vám nejen dodáme, ale zajistíme i jeho naplnění daty a uvedení do provozu.
  • Našim zákazníkům je 7 dní v týdnu k dispozici linka technické podpory.

Naše působnost

Sídlíme  v Karlových Varech a máme pobočku v Praze.  Naši obchodní zástupci se pohybují po celé ČR a ve spolupráci s našimi regionálními zástupci z řad místních IT firem jsme schopni zajistit předvedení a instalaci systémů kdekoli po  České republice.

Financování

Nabízíme možnost nákupu na splátky . Nevyužíváme žádnou leasingovou společnost. Smlouva je sepsána přímo mezi společností ABX software s.r.o. a zákazníkem. Mírné navýšení ceny pokrývá náklady na sepsání a správu splátkové smlouvy. Prodej na splátky probíhá formou pronájmu s následným odkupem systému za zůstatkovou cenu. Podrobnosti

Slevy na služby pro zákazníky z okolí Karlových  Varů

Co Vám zavedení systému přinese ?

  • Zvýší se Vám tržby.
  • Získáte větší přehled.
  •  Zjednoduší se Vám administrativa.
  • Ušetříte čas, tužku a papír :)

Elektronická evidence tržeb

Náš software splňuje všechny zákonem schválené požadavky. Aktualizace bude našim zákazníkům k dispozici v rámci uživatelské podpory zdarma nebo za symbolický poplatek v závislosti na typu licence.

Pokladní systém – investice
Nákup pokladního systému je investice, která se Vám rychle vrátí. Vybírejte proto systém podle toho, co umí. Cena by měla být až na druhém místě.

Na naše pokladní systémy poskytujeme záruku nejlepšího poměru výkon/cena. Pokud získáte levnější nabídku na srovnatelný konkurenční pokladní nebo hotelový systém, kontaktujte nás pro srovnání nabídek.  Podrobné informace k jednotlivým systémům